Warta wygrała z Ruchem 1:0

Warta Poznań wygrała w niedzielne popołudnie z Ruchem Radzionków 1:0, a wynik spotkania w 26. minucie ustalił Bartosz Bereszyński.

Pierwsza połowa zdecydowanie należała do podopiecznych Jarosława Araszkiewicza, którzy swoją przewagę udokumentowali zdobyciem bramki w 26. minucie. Piotr Reiss wyprowadzając piłkę z własnej połowy ograł Marcina Dziewulskiego i idealnie podał do Bartosza Bereszyńskiego, który pewnym strzałem pokonał Seweryna Kiełpina. Chwilę później przed szansą na zdobycie bramki stanął Tomasz Foszmańczyk, ale spudłował w idealnej sytuacji. Po zmianie stron kibice oglądali spotkanie na bardzo niskim poziomie, a gra toczyła się głównie w środku pola. Ruch mógł przed końcem meczu wyrównać, ale strzał Idrissa Cisse minął Łukasza Radlińskiego, który ruszył w kierunku Cisse i bramkę Warty..

Warta Poznań - Ruch Radzionków 1:0 (1:0)
Bramka: Bartosz Bereszyński (26. min.)
Żółte kartki: Piotr Reiss, Łukasz Grzeszczyk - Piotr Rocki, Bartosz Kopacz.
Sędzia: Tomasz Ratkiewicz ( Łódź )
Widzów: 1400

Warta: Łukasz Radliński - Grzegorz Bartczak, Maciej Mysiak, Krzysztof Sobieraj, Adam Mójta (69. Rafał Kosznik), Alain Ngamayama, Artur Marciniak (55. Łukasz Grzeszczyk), Tomasz Foszmańczyk, Bartosz Bereszyński, Piotr Reiss, Piotr Giel (59. Marcin Klatt).

Ruch: Seweryn Kiełpin - Bartosz Kopacz, Marcin Kowalski, Wojciech Mróz, Michał Nalepa, Marcin Dziewulski (46. Krzysztof Danielewicz), Adam Giesa, Mariusz Muszalik, Piotr Rocki, Łukasz Tumicz (46. Idrissa Cisse), Sebastian Radzio.