Reklama
Reklama

Wakacyjny staż w Grupie Allegro

Wiele piszemy o stażach, których organizatorem jest Urząd Miasta w Poznaniu. Płatne staże oferuje również poznańska Grupa Allegro, która najbardziej znana jest z prowadzenia serwisu aukcyjnego Allegro.

- Grupa Allegro po raz drugi zaprasza pasjonatów Internetu, nowych technologii i e-commerce na wakacyjne, płatne praktyki w swoich serwisach. Wystarczy wziąć udział w rekrutacji. Na stażystów czeka aż 20 staży w 13 różnych działach. W zależności od wybranej oferty, staż będzie można realizować w Poznaniu, Pruszkowie, Wrocławiu i Toruniu - informuje Allegro.

Program stażów w Grupie Allegro skierowany jest do studentów studiów magisterskich oraz absolwentów, którzy nie ukończyli 26 roku życia, a studia ukończyli w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Osoby, które spełniają wspomniane warunki mogą wziąć udział w wakacyjnym, dwumiesięcznym stażu. Stażyści zostaną włączeni do zespołów istniejących w strukturze firmy, a swoimi umiejętnościami podzielą się z nimi najlepsi specjaliści zatrudnieni w Grupie Allegro. Kandydaci, którzy chcieliby wziąć udział w stażu, powinny odwiedzić stronę Grupy Allegro, wyszukać interesującą ofertę, a następnie rozwiązać przygotowane zadanie i wysłać komplet dokumentów do 7 maja 2012 roku.

Warto wspomnieć, że pierwsza edycja programu stażowego odbyła się w 2011 rok i zaowocowała zatrudnieniem siedmiu stażystów, którzy do dziś pracują w Grupie Allegro.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega! W niektórych rejonach sytuacja z wczoraj może się powtórzyć
25℃
17℃
Poziom opadów:
3.5 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
6.86 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro