Reklama

Zobacz w weekend mecz waterpolo

Walczący o medal mistrzostw Polski w piłce wodnej zespół ALSTAL Waterpolo Poznań zaprasza w weekend na dwumecz z ŁSTW UŁ Łódź, który odbędzie się w Termach Maltańskich.

Drużyna ALSTAL Waterpolo Poznań walczy o medal mistrzostw Polski już w pierwszym sezonie swojego istnienia. Jeśli ten cel uda się zrealizować, będzie to jeden z większych sukcesów drużynowych poznańskich zespołów w ostatnich latach. Szanse są realne, a dwumecz z drużyną z Łodzi jest ważnym krokiem w walce o wysokie miejsce w tabeli. Poznaniacy walczą z drużyną z Łodzi o 2-3 miejsce w tabeli, stąd spodziewamy się dużej waleczności ze strony obu drużyn.

- Przeciwnik z Łodzi jest wielokrotnym mistrzem Polski i najbardziej utytułowaną spośród polskich drużyn. Liczymy, że spotkania z Łodzianami przyciągną na trybuny kibiców piłki wodnej. Jesteśmy też przekonani, że te spotkania będą najlepszą reklamą tego sportu. Poznaniacy z każdym meczem coraz liczniej wspierają drużynę ALSTAL Waterpolo Poznań, co nie umknęło firmie ALSTAL, która ostatnio zdecydowała się wspierać klub przez dwa sezony - mówi prezes klubu Jan Trawiński.

Wstęp na mecze z ŁSTW UŁ Łódź w Termach Maltańskich jest bezpłatny. Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia o godz. 18.15, a drugi mecz w niedzielę, 22 kwietnia o godz. 12.15.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
10℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
9.07 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro