Reklama
Reklama

Biletowa promocja ZTM do końca maja!

Nie do końca kwietnia, a aż do końca maja będziemy mogli skorzystać z promocji biletowej obowiązującej na przejazdy poznańską komunikacją miejską. Na biletach 15-minutowych możemy jeździć 25-minut, a na 30-minutowych 45 minut.

- Promocja miała obowiązywać do końca kwietnia, ale ze względu na prowadzone w mieście remonty zdecydowaliśmy się ją przedłużyć do końca maja - mówi Rafał Kupś, p.o. dyrektora Zarządu Transportu Miejskiego.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Przypomnijmy, że biletową promocję wprowadzono we wrześniu ubiegłego roku właśnie ze względu na ogromną liczbę remontów przeprowadzonych w Poznaniu. W dni robocze w godzinach 6.00 - 19.00 z biletem 15-minutowym możemy jeździć komunikacją miejską 25 minut, a z biletem 30-minutowym 45 minut.

Od czerwca czeka nas natomiast spora zmiana - w życie wejdą podwyżki cen biletów, a o promocji będziemy mogli tylko pomarzyć...

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
4℃
0℃
Poziom opadów:
3.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
23.52 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro