Reklama
Reklama

Poznańskie Dni Przedsiębiorczości 2012

fot. policja
fot. policja

W dniach 17-18 kwietnia odbędzie się druga edycja Poznańskich Dni Przedsiębiorczości. Impreza skierowana jest do przedsiębiorców, a także osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Pierwsza edycja imprezy, która odbyła się w ubiegłym roku, zgromadziła blisko 4000 osób. Wzięły one udział w ponad 30 różnych spotkaniach, warsztatach i panelach. Inicjatorem tego wydarzenia jest miasto Poznań i Powiat Poznański oraz poznańskie instytucje takie jak Międzynarodowe Targi Poznańskie, Wielkopolską Izbę Przemysłowo-Handlową oraz Fundację Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

Tegoroczna edycja imprezy to właściwie cztery wydarzenia odbywające się w tym samym czasie II Targi Przedsiębiorczości, VIII Poznańskie Dni Przedsiębiorczości Akademickiej, V Forum Gospodarcze Aglomeracji Poznańskiej, IX edycja Konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości.

W trakcie dwóch spotkań odbędzie się blisko pięćdziesiąt różnego rodzaju spotkań, warsztatów, wykładów. Celem imprezy jest inspirowanie, dzielenie się wiedzą, ale także budowanie pozytywnego wizerunku Poznania jako miasta przyjaznego przedsiębiorczości. Zdecydowana większość spotkań odbędzie się w pawilonie piętnastym Międzynarodowych Targów Poznańskich. Część imprezy odbędzie się na Stadionie Miejskim przy ulicy Bułgarskiej.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

1℃
-5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
8 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro