Reklama
Reklama

Powstanie nowe rondo w Skórzewie

fot. Marcin Melanowicz
fot. Marcin Melanowicz

Urząd Gminy Dopiewo i Zarząd Dróg Powiatowych przygotowują rozbudowę drogi powiatowej nr 2401P Poznań - Dopiewo. Według wstępnych planów na skrzyżowaniu ul. Kolejowej z ul. Poznańską w Skórzewie powstanie rondo.

Aktualnie powstaje dokumentacja techniczna rozbudowy drogi powiatowej nr 2401P Poznań - Dopiewo w Skórzewo na odcinku ok. 1,6 km, tj. od skrzyżowania z ul. Malwową do ul. Zakręt. Plany sytuacyjne przedmiotowego odcinka drogi zostały już udostępnione w internecie i można zgłaszać wszelkie sugestie oraz uwagi. Zarząd Dróg Powiatowych opinie będzie zbierał do 15 kwietnia 2012 roku za pośrednictwem poczty tradycyjnej (liczy się data wpływu do ZDP) lub skrzynki e-mailowej [email protected].

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Natomiast plany w wersji papierowej są udostępnione w Urzędzie Gminy Dopiewo w pok.112 w godzinach urzędowania, gdzie również istnieje możliwość wniesienia własnych sugestii.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
51.02 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro