Reklama
Reklama

Lechici wyjechali na mecz z Koroną

Koncert zespołu sprzed lat w Blue Note, fot. Wikipedia

Osiemnastu piłkarzy i sztab szkoleniowy Lecha Poznań wyruszył późnym popołudniem klubowym autokarem do Kielc na mecz ekstraklasy z Koroną.

Zgodnie z zapowiedziami trenera Mariusza Rumaka po wielkanocnym śniadaniu i mszy piłkarze Lecha Poznań stawili się na specjalnym treningu na Bułgarskiej. Po zajęciach zespół wyruszył klubowym autokarem na mecz ekstraklasy z Koroną Kielce.

- Poniedziałkowe spotkanie nie będzie starciem o wejście do europejskich pucharów. Jeśli myślimy o grze w pucharach to zwycięstwo byłoby nam bardzo pomocne, ale ten mecz na pewno nie będzie o tym przesądzać. Porażka nie przekreśli jeszcze szans żadnej z drużyn. W lidze co tydzień wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Trzy mecze temu byliśmy w minorowych nastrojach, a teraz w drodze do pracy w radiu słyszę, że do pucharów brakuje nam niewiele. Staram się nie obserwować tabeli. Koncentrujemy się na tym co zależy od nas. Nie jest tak, ze wyniki reszty nas nie dotyczą, ale po prostu nie mamy na nie wpływu i dlatego patrzymy na siebie - mówi przed spotkaniem z Koroną trener Lecha Poznań, Mariusz Rumak.

Przypomnijmy, że spotkanie 25. kolejki ekstraklasy, Korona Kielce - Lech Poznań, zostanie rozegrane w poniedziałek, 9 kwietnia 2012 roku, o godz. 18.30 na Stadionie Miejskim w Kielcach przy ulicy Ściegiennego 8. Zapraszamy na bezpośrednią, tekstową relację z tego spotkania w portalu epoznan.pl i telewizji WTK.

Kadra Lecha Poznań na mecz z Koroną Kielce:

Bramkarze: Krzysztof Kotorowski, Jasmin Burić

Obrońcy:
Luis Henriquez, Grzegorz Wojtkowiak, Marcin Kamiński, Marcin Kikut, Hubert Wołąkiewicz, Ivan Djurdjević

Pomocnicy: Dimitrije Injac, Rafał Murawski, Semir Stilić, Vojo Ubiparip, Aleksandar Tonew, Mateusz Możdżeń, Kamil Drygas

Napastnicy: Artiom Rudnev, Bartosz Ślusarski, Patryk Wolski

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
12.06 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro