Reklama
Reklama

Stare Miasto: spotkanie w sprawie strefy kibica

Do Euro 2012 pozostało coraz mniej czasu, ale cały czas trwają rozmowy na temat strefy kibica. Rada Osiedla Stare Miasto informuje o dziewiątym spotkaniu, które odbędzie się 11 kwietnia o godzinie 17:00.

Podczas poprzedniego spotkania skupiono się na kwestiach organizacji ruchu, komunikacji prywatnej i publicznej - Tematyka ta nie została w pełni wyjaśniona i pojawiły się wątpliwości odnośnie dalszych szczegółów. Dlatego najbliższe spotkanie będzie miało na celu sprecyzowanie sytuacji, przedstawienie propozycji mieszkańców i podsumowanie tematu - informuje Rada Osiedla.

Poruszone zostaną także kolejne problemy, które nurtują mieszkańców, ale także przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność w bezpośredniej okolicy przyszłej strefy kibica - Rozmawiać będziemy sprawach związanych z utrzymaniem na Starym Mieście porządku, czystości, a także z właściwym zorganizowaniem sprzątania, toalet publicznych i miejsc na odpady. Chcielibyśmy również uzyskać aktualne informacje odnośnie tworzenia nowej infrastruktury na Starym Mieście (zwłaszcza w okolicach Placu Wolności) i zabezpieczenia bram w budynkach w okolicy Placu Wolności - informuje Rada Osiedla.

Spotkanie odbędzie się 11 kwietnia o godzinie 17, w siedzibie Rady Osiedla przy ulicy Młyńskiej 11. Przewidywany czas spotkania to około 1,5 godziny.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega przed gołoledzią!
1℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
30.14 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro