Reklama
Reklama

Hinc rezygnuje z funkcji przewodniczącego

fot. Marcin Bukowski

Sławomir Hinc zrezygnował z funkcji przewodniczącego Poznańskiego Ruchu Obywatelskiego. O swojej decyzji powiadomił SMS-em.

- Myślę, że można było spodziewać się takiej decyzji i nie jest to żadne zaskoczenie. Drogi prezydenta i jego zastępcy rozeszły się, więc jest to naturalna sytuacja - twierdzi radny Maciej Przybylak. Przypominamy, że Sławomir Hinc był zastępcą Ryszarda Grobelnego do stycznia tego roku. Odszedł na własną prośbę ze stanowiska, ale nie jest tajemnicą, że jego osoba wzbudzała wiele kontrowersji. Równocześnie kierował stowarzyszeniem Poznański Ruch Obywatelski, które skupia zwolenników Ryszarda Grobelnego, a także posiada klub w radzie miasta.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

O swojej decyzji powiadomił podwładnych SMS-em - Z tego co wiem Sławomir Hinc jest w tej chwili chory, więc nie przywiązywałbym wielkiej wagi do formy tego rozstania - kończy Przybylak. Decyzje o wyborach nowych władz stowarzyszenia zostaną podjęte wkrótce.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
13℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
4.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro