Reklama
Reklama

Bezpłatny wstęp na mecz PBG - AZS

Zarząd klubu PBG Basket Poznań podjął decyzję, że na mecz podopiecznych Miliji Bogicevicia z AZS Koszalin w sobotę, 7 kwietnia o godz. 17.00 wstęp będzie bezpłatny.

Kibice, chcący obejrzeć mecz PBG Basket Poznań - AZS Koszalin w Wielką Sobotę od godziny 16.00 będą mogli odebrać bezpłatne wejściówki na to spotkanie. Zaproszenia będą do obioru przy wejściu A w holu głównym Hali AWF przy ul. Droga Dębińska.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


- Jest to ukłon w stronę naszych kibiców. Chcemy podziękować im za całosezonowe wsparcie. Dlatego też, zapraszamy całe rodziny do przyjścia w Wielką Sobotę na mecz, aby dopingiem pożegnać drużynę w ostatnim występie przed własną publicznością w sezonie 2011/2012 - powiedział dyrektor zarządzający klubu Radosław Majchrzak.

Początek meczu PBG Basket - AZS Koszalin w sobotę, 7 kwietnia o godz. 17.00 w Hali AWF przy ul. Droga Dębińska. Przypomnijmy, że koszykarze PBG zajmują aktualnie 12. miejsce w tabeli PLK.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
4℃
0℃
Poziom opadów:
3.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
18.98 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro