Reklama
Reklama

Termy: od 27 kwietnia zewnętrzna plaża!

W poniedziałek informowaliśmy o nowym cenniku w Termach Maltańskich. To nie koniec zmian, jakie czekają nas wiosną w poznańskim aquaparku. Już pod koniec miesiąca otwarta zostanie zewnętrzna plaża z kolejnymi basenami i atrakcjami.

Choć za oknem raczej mało wiosenna pogoda, Termy Maltańskie oficjalnie informują o swoich planach na cały sezon.

Pierwsze dobre wiadomości dotyczą Świąt Wielkanocnych. W Wielką Sobotę aquapark będzie działał w godzinach 9.00-16.00. W Wielkanoc będziemy musieli zrobić sobie przerwę w kąpielach, ale już w poniedziałek Termy zapraszają wszystkich poznaniaków na spalanie świątecznych kalorii. Obiekt będzie czynny od 9.00 do 23.00.

Jeszcze w kwietniu, w weekend 28-29, Termy Maltańskie wezmą udział w akcji "Poznań za pół ceny". Ceny biletów 1-godzinnych zostaną obniżone o 50% w stosunku do cen normalnych. Dzień wcześniej nastąpi otwarcie plaży zewnętrznej.

Goście aquaparku poza możliwością korzystania z dwóch całorocznych basenów wypływowych (relaksacyjny i solankowy) będą mogli skorzystać z basenów ze zjeżdżalniami, a także z basenu solankowego z urządzeniami do zabawy. Zadbano też o taras widokowy i zewnętrzny bar plażowy.

Nowością są również poniedziałki tylko dla panów w Strefie VIP Świata Saun. Do tej pory swoje dni w saunach miały tylko panie - są to środy. Strefa VIP składa się z sauny fińskiej, tureckiej, jacuzzi i strefy relaksu z barem.

O zmienionym cenniku Term Maltańskich pisaliśmy szczegółowo tutaj. Największą nowością są tzw. "happy hours" - czyli godziny, w których bilety wstępu są nawet o kilka złotych tańsze niż normalnie. Obniżono też ceny biletów na baseny sportowe, ujednolicono stawki naliczania minutowego, a także wprowadzono jedną stawkę dopłaty dla dzieci do biletu rodzinnego.

Czy po obniżkach cen wybierzesz się do Term Maltańskich?

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
7℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
9.59 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro