Cenna wygrana Posnanii z Orkanem

Rugbiści Posnanii Poznań wygrali na własnym obiekcie z Orkanem Sochaczew 27:15, a zwycięstwo pozwoliło im zmniejszyć stratę do czołówki ligi do jednego punktu.

Podopieczni Dominika Machlika rozpoczęli spotkanie od zdobycia punktów z rzutu karnego przez Mateusza Adamskiego. Po 10. minutach gospodarze prowadzili już 10:0, a w kolejnej akcji popisali się grą zespołową i dobyli kolejne punkty. Orkan pierwsze punkty zdobył tuż przed przerwą po przyłożeniu i udanym podwyższeniu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 17:7. Po zmianie stron inicjatywa nadal należała do Posnanii, która kontrolowała przebieg wydarzeń i wygrała ostatecznie 27:15.

Posnania Poznań - Orkan Sochaczew 27:15 (17:7)

Punkty dla Posnanii: Mateusz Adamski 17, Mariusz Chwiałkowski 10