Reklama

Poznań laureatem Filarów Polskiej Gospodarki

Filary Polskiej Gospodarki to ranking organizowany cyklicznie przez redakcję Pulsu Biznesu oraz ośrodek badawczy TNS Pentor. Laureatem tegorocznej edycji jest m.in. miasto Poznań.

#wonderlandpolska Najlepszy barber w Swarzędzu! Najlepszy barber w Poznaniu! Depilacja woskiem do usługi barberskiej -50% od ceny regularnej tylko do 30 maja! Zarezerwuj wizytę już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA

- Plebiscyt "Pulsu Biznesu" ma na celu wyłonienie czołowych firm regionu, wyróżniających się stabilnością, wspieraniem zatrudnienia oraz zaangażowaniem w rozwój społeczności lokalnej. Zwycięzcy wyłaniani są głosami przedstawicieli lokalnych społeczności i samorządów. W 2012 roku wyłoniono także liderów samorządów lokalnych - informuje miasto.

Nasze miasto zajęło drugie miejsce w kategorii Samorządowy Menadżer Regionu.Przy tworzeniu rankingu brano pod uwagę kryteria takie jak tempo rozwoju, pozyskiwanie środków unijnych, wspieranie przedsiębiorców, a także konsolidację społeczności lokalnej.

Po uroczystości wręczenia nagród, odbyły się prelekcje oraz debata na temat rozwoju lokalnego oraz łączenia przedsiębiorczości i samorządności.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

13℃
3℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
18.67 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro