Reklama
Reklama

Poznań: od rana kilka kolizji

Na poznańskich ulicach w czwartek jest bardzo spokojnie. Doszło tylko do kilku kolizji. Jedna z nich miała miejsce na trasie Poznań - Tarnowo Podgórne.

Poznańskie ulice w czwartkowy poranek są raczej przejezdne. - Jest wyjątkowo spokojnie - mówi dyżurny Nadzoru Ruchu MPK. - Może to taka cisza przed burzą - dodaje.

Korki tworzą się tradycyjnie na Jeżycach - Polskiej, Dąbrowskiego, czy Szamarzewskiego. Wolniej jeździ się także po ulicach Grunwaldzkiej i Głogowskiej. Od kilku dni nie zmienia się sytuacja na ulicy Jana Pawła II, która w godzinach porannego szczytu jest całkowicie zakorkowana. Korki tworzą się też na dojazdach do rond Śródka i Rataje. Wyjazd z Baraniaka w Jana Pawła II także wymaga odczekania w sporej kolejce aut.

Sporo samochodów tkwi w korkach również na ulicach św. Wawrzyńca i Niestachowskiej. Nieco lepiej jest na Hetmańskiej. Sytuację na poznańskich ulicach sprawdzaj na korki.epoznan.pl.

Od rana w Poznaniu i okolicach doszło do kilku kolizji. - W mieście mieliśmy takie trzy. Były niegroźne, nikomu nic się nie stało - mówi dyżurny poznańskiej drogówki. - Do kolizji doszło też na trasie Poznań - Tarnowo Podgórne. Mogą wystąpić utrudnienia w ruchu - kończy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
16.00 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro