Reklama
Reklama

Ławica: można już latać do Düsseldorfu

W niedzielę na poznańskiej Ławicy zainaugurowano nowe połączenie na trasie Poznań - Düsseldorf. Loty odbywają się przez sześć dni w tygodniu.

25 marca poznańska Ławica zyskała nowe połączenie lotnicze z Niemcami. Z poznańskiego lotniska możemy dolecieć do Düsseldorfu - na największe lotnisko w Nadrenii Północnej-Westfalii oraz trzecie co do wielkości lotnisko naszych zachodnich sąsiadów.

Rejsy odbywają się od niedzieli do piątku. Jedynym dniem bez lotów na tej trasie jest sobota. Z Düsseldorfu wylatujemy o godzinie 11.00, by 1,5 godziny później przylecieć do Poznania. Z Poznania wystartujemy o 13.05, a do Düsseldorfu dotrzemy o 14.35. Trasa jest obsługiwana samolotami CRJ700 Lufthansa Cityline. Bilet w dwie strony, ze wszystkimi podatkami i opłatami, można nabyć w cenie już od 399 złotych.

Lotnisko w Düsseldorfie każdego roku obsługuje około 20 milionów pasażerów. Można na nim skorzystać z połączeń obsługiwanych przez 70 przewoźników, latających do 180 destynacji. To doskonałe lotnisko przesiadkowe.

Do tej pory na Ławicy Lufthansa obsługiwała dwa kierunki - Monachium oraz Frankfurt. Düsseldorf jest trzecim lotniskiem, na które możemy polecieć tymi liniami. W sumie z poznańskiego lotniska Lufthansa realizuje 27 bezpośrednich połączeń.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest dziś kolejne ostrzeżenie IMGW!
27℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
5.67 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro