Reklama
Reklama

Zmiany organizacji ruchu przy Alei Solidarności

fot. Łukasz Mozalewski
fot. Łukasz Mozalewski

Na zmiany muszą przygotować się kierowcy, którzy jeżdżą Aleją Solidarności. Pierwszy etap prac rozpocznie się dziś w nocy.

Znakomite spektakle i musicale w Poznaniu: "1989", "Wyspa", "Chciałem być", "Sztafeta pokoleń", Gala Musicalowa, koncerty, filmy. Festiwal CZAS NA TEATR od 28.09 - kup bilet.
REKLAMA

Dziś w godzinach nocnych rozpocznie się remont alei Solidarności od ulicy Połabskiej do ulicy Księcia Mieszka I. Pierwszy etap prac dotyczy skrzyżowania Alei Solidarności z ulicą Księcia Mieszka I. Konieczne będzie zamknięcie pasów do skrętów w prawo oraz buspasów na tym skrzyżowaniu. W związku z tym, zmianie ulegnie organizacja ruchu:

- pojazdy skręcające w prawo z Alei Solidarności w ulicę Księcia Mieszka I - z zachodu na południe - będą skręcać ze skrajnego prawego pasa do jazdy na wprost;

- pojazdy skręcające w prawo z ulicy Księcia Mieszka I w Aleje Solidarności - z południa na wschód - będą skręcać ze skrajnego prawego pasa do jazdy na wprost;

- pojazdy skręcające w prawo z ulicy Księcia Mieszka I w Aleje Solidarności - z północy na zachód - będą skręcać ze skrajnego prawego pasa do jazdy na wprost.

Ten etap prac zakończy się w najbliższą niedzielę (25 marca) w godzinach nocnych.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
16℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
4.26 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro