Reklama
Reklama

Probierz: Lech przyjedzie tutaj dobrze przygotowany

fot. Natalia Cofta
fot. Natalia Cofta

- To oczywiste, że lepiej bronić rezultatu niż odrabiać straty, ale oba zespoły mają podobny potencjał. Na pewno nie ułatwimy im zadania - mówi przed meczem z Lechem Poznań w Pucharze Polski trener Wisły Kraków, Michał Probierz.

- Nawet nie mam za dużo pracy, więcej ma jej sztab medyczny. Chwała im za to, bo widzę jak ciężko pracują i robią wszystko, żeby postawić zawodników na nogi. Skład na pewno będzie wielką zagadką dla mnie i dla wszystkich, bo na dzień dzisiejszy nie wiem, kto będzie mógł zagrać. Nasz skład jest na razie nie do rozszyfrowania, bo na razie nie wiem, jak zagramy.

Zamelduj się w Poznaniu! Meldunek to nie tylko formalność. Głosuj w wyborach, zyskaj zniżki na parkowanie, komunikację miejską i wiele więcej! Zyskaj realny wpływ na swój fyrtel.
REKLAMA


To są na tyle wyrównane zespoły, że lepiej bronić jakiegoś wyniku niż gdybyśmy musieli wygrać 2:0 czy 3:0. Wiem, że Lech, mimo nieudanych meczów, ma silny skład. Nie mają zbyt wielu urazów i na pewno przyjadą tutaj dobrze przygotowani. Ale wiem także, że ci zawodnicy, którzy zagrają u nas, zrobią wszystko, żeby to spotkanie wygrać. Na pewno będzie to bardzo trudne spotkanie. Boisko jest lepsze niż w Poznaniu i będzie można zobaczyć więcej piłkarskich atrybutów -
mówił na poniedziałkowej konferencji prasowej trener Wisły Kraków, Michał Probierz.

Rewanżowe spotkanie ćwierćfinału Pucharu Polski, Wisła Kraków - Lech Poznań, zostanie rozegrane we wtorek, 20 marca o godz. 18.30 na stadionie przy ul. Reymonta 22 w Krakowie. Zapraszamy na bezpośrednią, tekstową relację z tego spotkania w portalu epoznan.pl i telewizji WTK.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
16℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
19.30 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro