Reklama
Reklama

Boniek krytykuje Rumaka

- Rumak jeszcze nie wygrał meczu, ale już zajął się promocją samego siebie. Młody chłopak, życzę mu jak najlepiej, ale byłoby lepiej, gdyby na początku zajął się boiskiem, a nie autopromocją - mówi publicznie Zbigniew Boniek.

Legendarny piłkarz reprezentacji Polski i były selekcjoner Zbigniew Boniek opublikował na łamach portalu Interia.pl kolejny felieton, w którym krytykuje nowego trener Lecha Poznań, Mariusza Rumaka.

- Rumak jest elokwentny, wygadany, ale niepotrzebnie na siłę chce w pięć minut wszystkich do siebie przekonać. Zamiast mówić, wystarczy wygrać kilka spotkań. Oczywiście, rozumiem młodzieńczą fantazję, naukowe stwierdzenia, co to jest gra czterech na dwóch , czyli popularny "dziadek" i czemu to ma służyć, ale odżegnywanie się od tego, co robił Bakero jest wielkim nietaktem i brakiem jakiejkolwiek lojalności. Stary, Ty byłeś jego asystentem! Jak się nie podobało, to trzeba było powiedzieć: "basta. Ja się pod tym nie podpisuję".
A tak, wyglądało to na tak zwane "chińskie czekanie". Cierpliwie, kropelka po kropelce, aż się Bakero wyłoży, a potem będzie kolej na mnie. Podobne błędy do tych Rumaka robili inni młodzi gniewni -
pisze Zbigniew Boniek.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Czeka nas kilkudniowy wzrost temperatur
23℃
10℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
5.23 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro