Reklama
Reklama

Termy Maltańskie: godzina za 5 złotych!

Godzina za 5 złotych pływania w Termach Maltańskich? To nie żart! Od czwartku przez miesiąc za godzinę pływania w basenach sportowych zapłacimy tylko pięć złotych!

Takiej promocji w Termach Maltańskich jeszcze nie było. Za godzinę pływania w basenach sportowych zapłacimy od czwartku tylko pięć złotych. I to bez względu na wiek! - Pięciozłotowa cena biletu jest niezmienna, nie ma biletów normalnych czy ulgowych - informują Termy.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA


A to nie koniec. Specjalną ofertę przygotowano też dla rodzin z dziećmi. 19 złotych za godzinę w części sportowej zapłacimy za bilet rodzinny. Z takim biletem ze sportowych uroków Term może korzystać maksymalnie siedem osób (maksymalnie dwie osoby dorosłe).

Promocja nosi nazwę "Olimpijska wiosna" i będzie obowiązywać do 15 kwietnia w godzinach 9.00 - 22.00. Bilet obowiązuje tylko przez godzinę - po przekroczeniu czasu zacznie się naliczanie minutowe zgodne z normalnym cennikiem. Promocja nie obowiązuje w części rekreacyjnej i Strefie Relaksu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uderzenie ciepła. Mamy wiosnę w lutym!
10℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
40.89 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro