Reklama
Reklama

Kibice będą decydować o premiach piłkarzy

Kibice Warty Poznań będą decydować o tym, który z piłkarzy otrzyma specjalną premię po ligowym pojedynku podopiecznych Jarosława Araszkiewicza.

- Chcę, aby nasi kibice przyczynili się do zmotywowania warciarzy do jeszcze większego wysiłku podczas ligowych meczów. Po każdym domowym spotkaniu Warty w rundzie wiosennej za pośrednictwem naszego fanpage"u na Facebooku kibice będą mogli zagłosować na jednego zawodnika naszego klubu, który ich zdaniem zasłużył na premię. Myślę, że dla piłkarzy Warty będzie to dodatkowy bodziec do ciężkiej pracy - mówi prezes klubu Izabella Łukomska-Pyżalska.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Zgodnie ze słowami pani prezes, na najlepszego piłkarza Warty w danym meczu można głosować za pośrednictwem oficjalnego fanpage’u Warty na Facebooku. Zagłosować można tylko jeden raz po każdym ligowym meczu, na jednego z piłkarzy, którzy pojawili się na murawie w danym spotkaniu. Głosowanie odbywa się poprzez dodanie komentarza pod specjalnym postem na profilu Warty, który będzie pojawiać się po każdym domowym meczu Zielonych w rundzie wiosennej.

Przypominamy, że trwa sprzedaż biletów na mecz z KS Polkowice, który zostanie rozegrany w niedzielę, 18 marca 2012 roku o godz. 14.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu. Bilet normalny kosztuje zaledwie 15 złotych, a wszystkie Panie za wejście na mecze Warty zapłacą zaledwie 8 złotych.

Terminarz najbliższych spotkań Warty Poznań w roli gospodarza:

niedziela, 18 marca 2012 rok, godz. 14.00
Warta Poznań - KS Polkowice

niedziela, 1 kwietnia 2012 roku, godz. 14.00
Warta Poznań - Sandecja Nowy Sącz

niedziela, 15 kwietnia 2012 roku, godz. 14.00
Warta Poznań - Olimpia Elbląg

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
4℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
35.23 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro