Reklama
Reklama

Łukomska-Pyżalska wierna Warcie

fot. Telewizja WTK
fot. Telewizja WTK

- Wierzę, że swoją grą w nadchodzącej rundzie wiosennej warciarze przywrócą kibicom wiarę w sukces i zapewnią nam wszystkim wiele pięknych momentów i wzruszeń - mówi prezes Warty Poznań, Izabella Łukomska-Pyżalska.

Izabella Łukomska-Pyżalska zorganizowała w miniony weekend w podpoznańskim Puszczykowie specjalną galę dla sponsorów klubu i mediów, podczas której został zaprezentowany zespół Jarosława Araszkiewicza. Właścicielka klubu przedstawiła cele i zadeklarowała, że będzie wierna klubowi, który kończy 100 lat.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


- Klub, który wychował pokolenia świetnych piłkarzy zasługuje na to, aby jego piękny jubileusz obchodzić w szczególny sposób. Dzięki Państwu zaangażowaniu i pasji, Duma Poznania w ten jubileuszowy rok weszła z uniesionym czołem. Pół roku temu mówiłam, że naszym celem w tym sezonie jest Ekstraklasa. Choć jest już to praktycznie niewykonalne, wierzę, że swoją grą w nadchodzącej rundzie wiosennej warciarze przywrócą kibicom wiarę w sukces i zapewnią nam wszystkim wiele pięknych momentów i wzruszeń.

W klubie na przestrzeni stu lat jego istnienia pojawiło się wiele osób, które swoimi sukcesami przyniosły mu rozgłos i chlubę. Jestem dumna, że dziś to ja razem z wszystkimi moimi współpracownikami z piłkarskiej Warty mogę kontynuować tradycję, jakiej pozazdrościć może nam duża część klubów znajdujących się na piłkarskiej mapie Polski -
mówiła prezes Izabella Łukomska-Pyżalska.

Oprócz prezentacji odbył pokaz specjalnych masaży, znajdujących się w ofercie SPAlarni i HOTelarni, która jest jednym z ważniejszych sponsorów klubu. Szczególne poruszenie wśród gości wywołał fakt, że iż na plecach Krzysztofa Sobieraja pojawiła się nawet czekolada. Rozmowy o zbliżającym się sezonie i planach na przyszłość trwały do godzin wieczornych.

Warta Poznań w rundzie wiosennej I ligi 2011/2012:

Bramkarze: Paweł Beser, Łukasz Radliński i Jakub Słowik.

Obrońcy:
Grzegorz Bartczak, Adrian Bartkowiak, Łukasz Jasiński, Rafał Kosznik, Artur Marciniak, Adam Mójta, Maciej Mysiak, Alain Ngamayama, Przemysław Otuszewski, Krzysztof Sobieraj, Maciej Wichtowski.

Pomocnicy: Michał Ciarkowski, Tomasz Foszmańczyk, Mariusz Gabrych, Łukasz Grzeszczyk, Michał Jakóbowski, Tomasz Magdziarz, Gerard Pińczuk.

Napastnicy: Bartosz Bereszyński, Piotr Giel, Marcin Klatt, Paweł Piceluk, Piotr Reiss.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
83.94 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro