Warta Poznań wygrała z Unią 2:1

Pierwszoligowa Warta Poznań pokonała Unię Swarzędz 2:1 w ostatnim swoim sparingu przed startem rundy wiosennej. Bramki dla Zielonych zdobyli: Bartosz Bereszyński i Marcin Klatt.

Podopieczni Jarosława Araszkiewicza po dziesięciodniowym zgrupowaniu w Turcji sparingiem z Unią Swarzędz mieli zakończyć przygotowania do rundy wiosennej I ligi. Unia była bardzo wymagającym rywalem i niespodziewanie dzięki bramce Damiana Ludwiczaka prowadziła po pierwszej połowie.

Po zmianie stron do głosu doszli gospodarze, a dużym w tym udział miały zmiany. Już w 58. minucie wyrównał Bartosz Bereszyński, a chwilę później wynik spotkania ustalił Marcin Klatt. Przypominamy, że Warta pierwszy mecz w rundzie wiosennej rozegra z KS Polkowice. Spotkanie zostanie rozegrany w niedzielę, 18 marca 2012 roku o godz. 14.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu. Bilet normalny kosztuje 15 złotych, a wszystkie Panie za wejście na mecze Warty zapłacą 8 złotych.

Warta Poznań - Unia Swarzędz 2:1 (0:1)
Bramki: Bartosz Bereszyński (58), Marcin Klatt (62) - Damian Ludwiczak (42)
Widzów: ok. 100

Warta Poznań: Beser (46. Radliński) - Wichtowski (46. Jasiński), Bartkowiak, Kosznik (46. Sobieraj), Mójta (46. Otuszewski), Ciarkowski (46. Mysiak), Ngamayama (46. Foszmańczyk), Marciniak (46. Grzeszczyk), Jakóbowski (46. Magdziarz), Giel (46. Bereszyński), Piceluk (46. Klatt)

Unia Swarzędz: Suwiczak (46. Dec) - Zandrowicz, Adamczak, Dohnal, Stawiński, Sobkowiak (65. Świergiel), Lebioda, Molewski (60. Antczak), Krawiec (75. Maruniak), Ludwiczak, Gołembowski.