Reklama
Reklama

Os. Batorego: pękła rura, woda na ulicy

Na osiedlu Stefana Batorego, w okolicach sklepu ALDI, pękła rura. Na ulicę wylały się setki litrów wody tworząc nietypową scenerię w tym rejonie. Mieszkańcy mają wodę.

- Na osiedlu Batorego mamy awarię wodociągową - mówi Dorota Wiśniewska z Aquanetu. - Doszło tu prawdopodobnie do pęknięcia rury, ale żeby to stwierdzić musimy się do niej dokopać. Do awarii nie doszło w samej ulicy, a na terenie zielonym. Na szczęście okoliczni mieszkańcy mają wodę w kranach.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Na miejscu są już ekipy Aquanetu. - Pewnie trzeba będzie wymienić uszkodzony fragment rury. Woda już nie wylewa się na ulicę - kończy.

Z brakiem wody muszą się zmagać inni mieszkańcy Poznania. W tej chwili dwie najpoważniejsze awarie mają miejsce na ulicy Marcelińskiej, gdzie bez wody są budynki od numeru 70 do 80, a także mieszkańcy ulicy Poranek. Do kolejnej awarii doszło na ulicy Zamysłowskiej - budynki są bez wody. Planowany czas usunięcia awarii to godziny południowe.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
66.32 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro