Warta zremisowała z FC Sunkar

Pierwszoligowa Warta Poznań podczas zgrupowania w Turcji zremisowała w meczu towarzyskim z beniaminkiem kazachskiej ekstraklasy FC Sunkar Quaskeleng 1:1.

Bramkę dla zespołu Jarosława Araszkiewicza w 17 minucie strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Adama Mójty zdobył Maciej Mysiak. Zawodnicy FC Sunkar wyrównali w 34. Minucie, gola zdobył Amirseitov. Warciarze w Turcji zagrają jeszcze dwa spotkania kontrolne z drużynami z I ligi rosyjskiej - Czernomorcem Noworosyjsk oraz Szynnikiem Jarosław.

Warta Poznań - FC Sunkar Quaskeleng 1:1 (1:1)
Bramki: Maciej Mysiak (17-głową) - Iljas Amirsejtow (34).

Skład Warty: Radliński - Bartczak (46. Wichtowski), Jasiński, Sobieraj, Mójta (46. Otuszewski) - Mysiak (75. Ngamayama), Magdziarz, Grzeszczyk (46. Foszmańczyk), Reiss (46. Marciniak), Ciarkowski (46. Piceluk) - Klatt (46. Giel)

Na dziś kolejne ostrzeżenia IMGW. Również drugiego stopnia!