Reklama
Reklama

Kotorowski trenował indywidualnie

Pierwszy bramkarz Lecha Poznań Krzysztof Kotorowski ze względu na drobny uraz przywodziciela trenuje indywidualnie, a jego występ w meczu z Górnikiem Zabrze jest zagrożony.

- To była bolesna kontuzja, który uniemożliwiała mi normalne kopanie piłki, dlatego w ostatnich dwóch dniach musiałem trenować indywidualnie. Przeszedłem jednak stosowne badania i ich wyniki były bardzo dobre. Jutro popracuję jeszcze z masażystami i normalnie na 100 procent wezmę udział w treningu - zapewnia na klubowej stronie bramkarz Krzysztof Kotorowski.

Przypomnijmy, że Kotorowski po raz ostatni zmagał się z kontuzją ponad dwa lata temu. Pod koniec listopada 2009 roku wybił sobie kciuk i przez trzy tygodnie nie brał udziału w treningach. Sztab szkoleniowy ma nadzieję, że będzie gotowy na poniedziałkowy mecz ekstraklasy z Górnikiem Zabrze.

Spotkanie Lecha Poznań z Górnikiem Zabrze w 20. kolejce ekstraklasy zostanie rozegrane w poniedziałek, 5 marca o godz. 18.30 na Stadionie Miejskim przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu. Zapraszamy na bezpośrednią, tekstową relację z tego spotkania w portalu epoznan.pl i telewizji WTK.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Turkusowa woda w pilskim kąpielisku
31℃
19℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
18.22 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro