Reklama

Rowerzysta potrącił dziecko

fot. KWP w Poznaniu
fot. KWP w Poznaniu

5-latek wysiadający z autobusu przy ulicy Naramowickiej został potrącony przez jadący chodnikiem rower. Chłopiec trafił do szpitala. Rowerzysta uciekł z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło przed godziną 16. Autobus linii 46 zatrzymał się na przystanku przy ulicy Naramowickiej. Jak relacjonuje dyżurny Nadzoru Ruchu MPK - podczas gdy pasażerowie wychodzili z autobusu chodnikiem przejeżdżał rowerzysta. Potrącił 5-letniego chłopca. Sprawcę próbował zatrzymać kierowca autobusu jednak mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 31 marca. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z ich likwidacją.
REKLAMA

Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe chłopiec został przewieziony do szpitala.

Jak dodaje dyżurny Nadzoru Ruchu MPK - w autobusie był monitoring, dlatego policja nie będzie miała trudności z odnalezieniem sprawcy zdarzenia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie IMGW pierwszego stopnia. Również dla Poznania!
9℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
14.20 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro