Reklama
Reklama

"Biały proszek" i alkohol na imprezie talentów Lecha Poznań?

W sieci dostępny jest filmik z udziałem utalentowanych piłkarzy Lecha Poznań, którzy bawią się w specyficzny sposób. Na nagraniu widać picie alkoholu, "biały proszek", a młodzi piłkarze tańczą pół-nago.

Dla właściciela Lecha Poznań Jacka Rutkowskiego szkolenie młodzieży ma być jednym z fundamentów w rozwoju klubu, ale ostatnie doniesienia portalu weszlo.com i stowarzyszenia kibiców Wiara Lecha poważnie zachwiały wizerunkiem programu szkolenia dzieci i młodzieży w klubie. Na nagraniu, które wyciekło do internetu widać piłkarzy Lecha Poznań ME i zawodników, którzy ostatnio dołączyli do pierwszego zespołu. Film trafił na weszlo.com i do portalu YouTube z profilu w portalu społecznościowym jednego z bawiących się piłkarzy.

Trwający blisko 11 minut filmik zaczyna się od imprezki w jednym z pokojów hotelowych lub internacie. Młodzi piłkarze tańczą przy muzyce techno w bokserkach, przeklinają i wypinają do kamery pośladki. Kilku z nich jest pijanych lub pod wpływem środków odurzających, a każdy nowy piłkarz pojawiający się w pokoju jest szczególnie "witany na bankiecie". Talenty Lecha pozują do nagrań, mówią, że zdjęcia zostaną zamieszczone na klubowej stronie i to kolejna tak udana impreza. Pod koniec nagrania najprawdopodobniej pojawia się torebka z "białym proszkiem" lub "tabletkami", która gwałtownie jest ukrywana przez zawodników. - Wymachują jakąś torebką z pigułkami w środku, co nasuwa jednoznaczne skojarzenia (ich twarze zresztą też) - pisze weszlo.com, które opublikowało bulwersujące nagranie.

Zarząd klubu wszczął specjalne postępowanie, które ma wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia. Natomiast trener Mariusz Rumak na czas prowadzonego postępowania odsunął piłkarzy widocznych na filmie od treningów.

- Jak dla mnie to wszyscy powinni zostać wyrzuceni i to zaraz. Nieważne, czy byli nawaleni, naćpani, czy trzeźwi jak noworodki i sobie tylko jaja robili, oni reprezentują Lecha Poznań, a chyba nikt nie chce się identyfikować z takimi debilami. Drewniak pójdzie kopać jeszcze gdzieś do II ligi, a reszta ma koniec kariery i to powinno być nauczką dla innych -
pisze na forum kibiców Wiara Lecha fan Kolejorza.

Kibice ze stowarzyszeni Wiara Lecha alarmują na swoim forum, że również w kilku poznańskich klubach można spotkać "starszych kolegów", którzy równie dużo imprezują i spożywają nadmierne ilości alkoholu.

Czy młodzi piłkarze Lecha z kompromitującego filmu powinni zostać wyrzuceni z klubu?

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
8 km
Stan powietrza
PM2.5
8.74 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro