Reklama
Reklama

Poznań: bezpłatne badania kardiologiczne

Badania organizowane są z okazji Światowego Dnia Serca. 1 marca swoje serce będzie można zbadać w Klinice Intensywnej Terapii Kardiologicznej przy ul. Przybyszewskiego 49.

Akcja ma na celu uświadomić jak ważna jest profilaktyka chorób serca. Z badań mogą skorzystać osoby, które ukończyły 40 lat, do tej pory nie chorowały na serce i nie zauważyły u siebie oznak takich chorób jak: nadciśnienie, cukrzyca, dusznica bolesna, nie przebyły zawału serca czy udaru oraz nie zażywają przewlekle leków.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - bo Twoje zdrowie zasługuje na najlepszą opiekę. Blisko morza. Blisko zdrowia. Blisko Ciebie. Zarezerwuj już dziś! www.subaltyk.pl
REKLAMA

Liczba osób, które mogą wziąć udział w badaniach jest ograniczona. Dlatego wcześniej należy się umówić na wizytę w klinice. Wystarczy zadzwonić pod numer 787 893 555 w godzinach od 9:00 do 12:00 podać hasło - badania profilaktyczne.

Badania prowadzone będą 1 marca Klinice Intensywnej Terapii Kardiologicznej - ul. Przybyszewskiego 49 (II piętro, wejście C).

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
3.3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.10 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro