Reklama
Reklama

Gigantyczna dziura na Nowowiejskiego

Na przejściu dla pieszych przy wiadukcie kolejowym na skrzyżowaniu ul. Nowowiejskiego i ul. Pułaskiego powstała gigantyczna dziura, która może spowodować uszkodzenie samochodu.

Dziura znajduje się na początku przejścia dla pieszych na skrzyżowaniu ul. Nowowiejskiego i ul. Pułaskiego i stwarza duże zagrożenie, gdyż część kierowców gwałtownie próbuje ją ominąć i naraża się na kolizję z innym pojazdem. Ponadto samochodom zagraża również głębokość i rozmiar dziury. Kierowcom radzimy zachować szczególną ostrożność.

- Mamy już zgłoszenie na temat dziury pod wiaduktem przy ul. Nowowiejskiego. Wszystkie zgłoszenia staramy się realizować jak najszybciej, ale jest ich aktualnie tak dużo, że potrzebujemy czasu - mówi w rozmowie z epoznan.pl dyżurny ZDM.

Przypomnijmy, że tylko w tym roku na zlecenie ZDM z poznańskich ulic usunięto ponad 2000 ubytki w nawierzchni jezdni o powierzchni około 9 tysięcy metrów kwadratowych. W ubiegłym roku z ulic usunięto ponad 20 tysięcy ubytków.

Pod numerem 61 848 07 23 można zgłaszać uszkodzenia w nawierzchni jezdni (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 15.00). Można to zrobić również drogą mailową - [email protected].

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
7.11 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro