Reklama
Reklama

Bakero: nadal mam poparcie klubu

- Czy spotkanie z Ruchem to dla mnie być albo nie być? Praktycznie od kiedy tutaj jestem, prawie każdy mecz jest dla mnie o być albo nie być - mówi trener Lecha Poznań, Jose Mari Bakero.

- Czy spotkanie z Ruchem to dla mnie być albo nie być? Praktycznie od kiedy tutaj jestem, prawie każdy mecz jest dla mnie o być albo nie być. W pracy trenera, a także w życiu nigdy nie wiesz do końca, co się może wydarzyć. Ja nie mam wpływu na doniesienia medialne, jakie pojawiły się w ciągu tygodnia. Nigdy nie myślę, że jutro może być moim ostatnim dniem". Dzisiaj nadal tu jestem, więc rozumiem, że nadal mam poparcie klubu. Moim celem jest spotkanie z Ruchem, nie straciłem w tym tygodniu ani minuty niż na to, jak rozwiązać sprawę najbliższego spotkania. Mówię szczerze.

Ostatni raz rozmawiałem z właścicielem klubu przed obozem w Hiszpanii. W tym tygodniu nie było żadnego spotkania, żadnego oficjalnego spotkania z władzami -
mówił na piątkowej konferencji prasowej trener Lecha Poznań, Jose Mari Bakero.

Przypomnijmy, że spotkanie Lecha Poznań z Ruchem Chorzów w 19. kolejce ekstraklasy zostanie rozegrane w piątek, 24 lutego o godz. 20.30 na stadionie przy ul. Cichej w Chorzowie. Zapraszamy na bezpośrednią, tekstową relację z tego spotkania w portalu epoznan.pl i telewizji WTK.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
7.67 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro