Reklama
Reklama

Łukomska-Pyżalska walczy z mężczyznami "fachowcami"

fot. Elżbieta Skowron
fot. Elżbieta Skowron

Prezes Warty Poznań Izabella Łukomska-Pyżalska uruchomiła blog, w którym broni minister sportu i turystyki Joannę Muchę przed mężczyznami "fachowcami".

Właścicielka piłkarskiej Warty Poznań już od dłuższego czasu zabiera publicznie głos w sprawie nagonki na minister sportu i turystyki Joannę Muchę. Początkowo ograniczała się do wpisów w portalu społecznościowy Twitter, w którym pisała m.in. "Trwa nagonka na minister Muchę. A jak wypadli jej poprzednicy Panowie? Jeden rozdawał gigantyczne premie za "spartoloną robotę". Drugi tak zajmował się sportem, że wylądował na Rakowieckiej. Na tym stanowisku było tak wielu mężczyzn fachowców".

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Izabella Łukomska-Pyżalska postanowiła jeszcze bardziej włączyć się w publiczne debaty i założyła bloga w ramach projektu "na:temat", w którym uczestniczy jeszcze: Urszula Dudziak, Justyna Kowalczyk, Tomasz Lis, Janusz Paliktot, Leszek Miller czy Nergal.

- Osobiście dobrze radzę sobie w branży budowlanej i piłkarskiej. Pani Mucha - jest doktorem ekonomii. Czy którakolwiek z nas zasługuje na to, aby odpowiadać na pytania, mające przedstawić nas jako nierozgarnięte kury domowe porywające się z motyką na słońce, wychodząc poza granice kuchni, domu, dzieci i sprzątania? - pisze w swoim blogu Łukomska-Pyżalska na stronie natemat.pl.

- Pora spojrzeć na sprawę z innej strony. Jak radzili sobie Drzewiecki czy Lipiec? Ogółem ministrowie sportu jak dotąd lądowali z hukiem, czasem nawet poza granicami "dzikiego kraju". Polski sport cierpi na brak sukcesów, co spowodowane jest faktem, iż odpowiadają za niego osoby bez polotu i fantazji, bez nowych pomysłów, bez świeżego spojrzenia - próbuje uświadomić "mężczyzn fachowców" właścicielka Warty Poznań.

Przypomnijmy, że właścicielka Warty Poznań według nieoficjalnych informacji zainwestowała w klub Dolnej Wildy już blisko 5 mln zł. Ponadto jest prezesem firmy Family House, właścicielką agencji modelek "Perfect Model". Była tzw. Playmate Roku 2001 w polskiej edycji Playboya i znana jest z sesji w czasopismach dla mężczyzn i roli w serialu "Czego się boją faceci".

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
4℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
37.48 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro