Reklama
Reklama

Druga stłuczka autobusu Lecha Poznań

Thomalla zmarnował kilka dogodnych okazji fot. Roger Gorączniak
Thomalla zmarnował kilka dogodnych okazji fot. Roger Gorączniak

Piłkarze Lecha Poznań na mecz ekstraklasy z Ruchem Chorzów wyjechali w czwartek z opóźnieniem, gdyż na parkingu przed stadionem pojazd został uszkodzony. Niestety w Katowicach piłkarze mieli drugą kolizję.

Podopieczni Jose Mari Bakero mieli wyjechać do Chorzowa w czwartek rano, ale ich podróż została opóźniona. Najpierw przedłużyła się konferencja prasowa przed meczem z Ruchem. Następnie w czekający na parkingu Stadionu Miejskiego przy ul. Bułgarskiej klubowy autokar uderzył cofający samochód, a siła uderzenia była tak duża, że stłuczono reflektor, uszkodzona została przednia szyba i zarysowano karoserię. Współpracująca z klubem firma podstawiła rezerwowy autokar, a piłkarze traktowali zdarzenie jako szczęśliwy znak. Na Górny Śląsk wyruszyli dopiero około godz. 11.

- To jednak nie był koniec pechowych przygód. Już w samych Katowicach autokar miał drugą stłuczkę, na szczęście drobną - informuje serwis wielkopolskisport.pl.

Przypomnijmy, że spotkanie Lecha Poznań z Ruchem Chorzów w 19. kolejce ekstraklasy zostanie rozegrane w piątek, 24 lutego o godz. 20.30 na stadionie przy ul. Cichej w Chorzowie. Zapraszamy na bezpośrednią, tekstową relację z tego spotkania w portalu epoznan.pl i telewizji WTK.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
4.77 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro