Reklama

Kibice wywiozą Bakero na taczce?

Już blisko 550 kibiców Lecha Poznań popiera akcję zbiórki pieniędzy na taczkę, którą wywiozą trenera Jose Mari Bakero z Bułgarskiej.

Głos kibiców Lecha Poznań odgrywa ważną role w polityce klubu, a fani już wielokrotnie udowadniali, że należy się liczyć z ich zdaniem. W 2003 roku pożegnali trenera Libora Pala białymi chusteczkami i niecenzuralnymi okrzykami za brak wyników piłkarskich, a inne protesty również odnosiły skutek.

Tym razem planują bardzo widowiskowy sposób protestu. - Nie chcemy zajmować się plotkowaniem, ale podobno kibice Lecha przeprowadzają zrzutę na nową furę dla Marysi. Ma to być staropolska, sprawdzona marka - czytamy na profilu stowarzyszenia kibiców Wiara Lecha w portalu Facebook. Nieoficjalnie mówi się, że do przekazania prezentu ma dojść podczas najbliższego treningu zespołu w Poznaniu lub podczas meczu 20. kolejki ekstraklasy z Górnikiem Zabrze.

Kibice liczą jednak, że już po meczu z Ruchem Chorzów dojdzie do zmiany trenera Lecha Poznań. Wśród potencjalnych kandydatów wymienia się m.in.: Michała Probierza, Czesława Michniewicza i Tadeusza Pawłowskiego.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
32.42 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro