Czwarta z rzędu wygrana Warty Poznań

Warta Poznań wygrała towarzyskie spotkanie z Nielbą Wągrowiec 3:1. Bramki dla zespołu Jarosława Araszkiewicza zdobyli: Piotr Reiss, Piotr Giel i Alain Ngamayama.

Początek spotkania należał do drugoligowej Nielby Wągrowiec. W 8. minucie udanym rajdem po skrzydle popisał się Łukasz Szczepaniak, który podał do wbiegającego w pole karne Tomasza Mikołajczaka, a ten pokonał Łukasza Radlińskiego. Zieloni dopiero po dwudziestu minutach przejęli inicjatywę i udokumentowali to zdobyciem bramki przez Piotra Reissa. Jeszcze przed przerwą ładnym strzałem z siedemnastu metrów popisał się Piotr Giel i Warta schodziła do szatni prowadząc 2:1. Po zmianie stron trenerzy dokonali kilku zmian, a wynik spotkania strzałem z linii pola karnego ustalił Alain Ngamayama.

Nielba Wągrowiec - Warta Poznań 1:3 (1:2)
Bramki: Tomasz Mikołajczak (8. min.) - Piotr Reiss (28. min.), Piotr Giel (38. min.), Alain Ngamayama (67. min.)

Nielba I połowa: Czyżniewski - Wolkiewicz, Zawodnik Testowany Strzelecki, Jasiński, Mrozik, Rysiewski, Pietrowski, Figaszewski, Szczepaniak, T. Mikołajczak.

Nielba II połowa: Miszczuk - Sergiel, Cyfert, Tomczak, Zawodnik Testowany, A. Mikołajczak, Klawiński, Bartkowiak, Figaszewski, Pietrowski (Luboński), Spławski.

Warta I połowa: Radliński - Wichtowski, Jasiński, Otuszewski, Mójta - Bartkowiak, Magdziarz, Reiss, Grzeszczyk, Bereszyński - Giel

Warta II połowa: Słowik - Wichtowski (70. Laskowski), Jasiński, Bartkowiak, Otuszewski - Ngamayama, Jakóbowski, Ciarkowski, Grzeszczyk, Piceluk - Klatt