Reklama
Reklama

Ławica: z Poznania do 6 polskich miast już za 99 zł

Linie lotnicze OLT Express ogłosiły w środę, że w kwietniu uruchomią kilkanaście nowych połączeń pomiędzy 9 polskimi miastami. Z Poznania dolecimy m.in. do Gdańska, Warszawy, czy Krakowa. Ceny zaczynają się już od 99 złotych.

Portal pasazer.com informuje, że linia OLT Express chce w kwietniu uruchomić kilkanaście nowych połączeń pomiędzy 9 polskimi miastami. Poznań znalazł się na drugim miejscu pod względem liczby połączeń obsługiwanych z danego lotniska. Będzie ich aż sześć. lepszy jest tylko Gdańsk z siedmioma trasami.

Skąd polecimy do Poznania? 10 razy w tygodniu będzie można dostać się do Gdańska i Warszawy. Z Ławicy dostaniemy się także do Wrocławia, Katowic, Szczecina i Krakowa. OLT Express chce obsługiwać nowe trasy samolotami typu Airbus A320/319 i ATR42/72.

Ceny biletów mają być niskie i zaczynają się już od 99 złotych w jedną stronę. W pierwszym roku połowa miejsc w samolotach na danej trasie ma kosztować właśnie 99 złotych. Pozostałe bilety będą droższe - maksymalnie osiągną cenę 249 złotych w jedną stronę.

System rezerwacyjny zacznie działać w środę o godzinie 18.00 na stronie www.oltexpress.com.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
54.21 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro