Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -4
Reklama
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1029 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1020 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Poznań: Blanka Winiarska otwiera szkołę tańca

KaT
środa, 8.02.2012 r.
godz. 13.22

Blanka Winiarska, tancerka znana z telewizyjnego „Tańca z gwiazdami” otwiera szkołę tańca w Poznaniu. - Otwarcie takiego miejsca w moim rodzinnym mieście było moim marzeniem - tłumaczy.

„Centrum Tańca Blanka Winiarska” rozpocznie działalność w czwartek, 16 lutego, w pawilonie Nowa Gazownia. - To doskonała lokalizacja dla szkoły tańca - tłumaczy Blanka Winiarska. - Jest tam sala o powierzchni 200 metrów kwadratowych i całe zaplecze, które pozwoli stworzyć szkołę tańca z prawdziwego zdarzenia - dodaje.

Inauguracja działalności szkoły odbędzie się w przyszły czwartek, 16 lutego. - Zapraszamy wszystkich poznaniaków, tych małych i tych dużych, by przyszli na bezpłatne zajęcia taneczne. Będziemy je prowadzić w czwartek, piątek i sobotę. Nie ma konieczności wcześniejszej rejestracji. Wystarczy przyjść do Nowej Gazowni. Jeśli wystarczy miejsca - w zajęciach wezmą udział wszyscy chętni.

Na niedzielę, 19 lutego, zaplanowano finał „Ferii z Tańcem i Muzyką”. - Wówczas odbędą się pokazy taneczne uczestników zajęć, a także uczestników „Tańca z gwiazdami”. Na scenie zaprezentuje się Jacek MEZO Mejer, a całość poprowadzi Katarzyna Krupa - zdradza Winiarska. - Za wstęp nie trzeba będzie płacić, ale budynek pomieści ograniczoną liczbę osób - dodaje.

Właściwe zajęcia w Centrum Tańca Blanka Winiarska rozpoczną się w marcu. Oprócz właścicielki szkoły, uczniów będą instruować instruktorzy wybrani w drodze castingu. - Na casting przyszło mnóstwo tancerzy. Ostatecznie wybraliśmy cztery osoby, które są bardzo wszechstronne i mają ogromne umiejętności - zapewnia. - Otwarcie szkoły tańca w rodzinnym mieście było moim marzeniem - kończy.

Blanka Winiarska jest poznanianką. Reprezentuje najwyższą klasę taneczną „S”. Ma na swoim koncie mistrzostwo Polski w 10 tańcach, a także ósme miejsce na mistrzostwach świata w Kijowie. Najbardziej lubi rumbę i sambę. Brała udział w jedenastu edycjach „Tańca z gwiazdami”.

Ferie z Tańcem i Muzyką odbywają się pod patronatem epoznan.pl. Szczegóły tutaj.

Reklama