Reklama
Reklama

Mezo szuka drużyny do "Bitwy na głosy"

Umiesz i lubisz śpiewać? Chcesz sprawdzić, jak to jest występować na dużej scenie przed milionami telewidzów? Weź udział w castingu do telewizyjnej "Bitwy na głosy".

W marcu na antenie telewizyjnej Dwójki będzie można oglądać zmagania wokalistów w drugiej edycji programu "Bitwa na głosy". Swoje 16-osobowe drużyny będą w nim mieli: Janusz Panasewicz, Ryszard Rynkowski, Monika Kuszyńska, Kamil Bednarek, Natalia i Paulina Przybysz (Sistars), Edyta Górniak, Natalia Kukulska i... Mezo.

Zasada jest prosta - każda gwiazda wybiera swoją drużynę wokalistów w miejscowości lub regionie, z którego pochodzi. W przypadku Mezo jest to więc szansa dla wszystkich mieszkańców Poznania i Wielkopolski, którzy lubią i chcą śpiewać.

- Promocja młodych talentów, wyszukiwanie ciekawych głosów - to coś czym zajmuję się od wielu lat, szukając osób do refrenów swoich rapowanych piosenek. W ten sposób udało mi się pokazać Polsce choćby Kasię Wilk. Znam w Poznaniu wiele ciekawych wokalistów i osobowości artystycznych. Mam nadzieję, że choć część z nich znajdzie dla siebie miejsce w mojej drużynie i pokaże swój talent całej Polsce. Mam zamiar tworzyć dobrą bojową atmosferę, być wielkim motywatorem i dorzucić do naszych wykonań szczyptę czarnych rytmów, na których się wychowałem. Poza tym na luzie i do przodu. To program rozrywkowy - dobra zabawa to podstawa - podkreśla Mezo.

Casting do drużyny Mezo rozpocznie się w najbliższą sobotę, 11 lutego, o godzinie 9.00 na Stadionie Miejskim (Trybuna 1). Każdy, kto chce w nim wziąć udział musi przygotować kilka piosenek, w tym jedną w języku angielskim. Po wstępnych przesłuchaniach, które odbędą się w sobotę, wokaliści którzy przejdą przez konkursowe sito zaprezentują się przed Mezo w niedzielę. Wówczas wybrana zostanie finałowa szesnastka.

Przypomnijmy, że w pierwszej edycji programu zwycięstwo odniósł Piotr Kupicha i jego drużyna z Katowic. Drugie miejsce zajęła ekipa z Zielonej Góry pod przewodnictwem Urszuli Dudziak. Drużyna, która wygrywa program otrzymuje 100 tysięcy złotych, które może przeznaczyć na wybrany cel w swoim mieście.

Druga edycja rozpocznie się na początku marca.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
7℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
17.66 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro