Reklama

Trzy nocne awarie wodociągowe

fot. WTK Play

Od rana pracownicy Aquanetu pracują nad usunięciem awarii wodociągowych w mieście, które powodują niskie temperatury. Aktualnie zmagają się z uszkodzeniami na ulicach: Barskiej, Obrońców Tobruku i Rubież.

Już od niedzieli pracownicy Aquanetu zmagali się z dużymi awariami na ul. Dąbrowskiego i ul. Wierzbięcice. Następnie musieli usunąć uszkodzenie na osiedlu Pod Lipami na Winogradach oraz kilka innych mniejszych usterek wodociągowych. Aktualnie zmagają się z uszkodzeniami na ulicach: Barskiej, Obrońców Tobruku i Rubież, które mają być usunięte w godzinach nocnych.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA


Przypomnijmy, że przy tak niskiej temperaturze, jaka występuje obecnie w Poznaniu, mieszkańcy, którzy nie mają wody w mieszkaniach nie mogą liczyć na pomoc beczkowozów. Te pojawiają się w miejscach awarii, gdy temperatura wynosi maksymalnie -5 stopni Celsjusza. Gdy jest zimniej - zamarzają kraniki w beczkowozie.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
10℃
Poziom opadów:
3.8 mm
Wiatr do:
29 km
Stan powietrza
PM2.5
10.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro