Reklama
Reklama

Z Ławicy do Bolonii tanimi liniami

Od 4 kwietnia poznańska Ławica będzie obsługiwać kolejne połączenie realizowane przez tanie linie lotnicze Ryanair. Ze stolicy Wielkopolski dolecimy do włoskiej Bolonii.

Za dwa miesiące pierwsi pasażerowie będą mogli z Poznania dolecieć do włoskiej Bolonii tanimi liniami lotniczymi Ryanair. - Rejsy odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele - mówi Hanna Surma, rzeczniczka Lotniska Ławica.

Z Bolonii wylecimy o 6.40 rano, by dwie godziny później znaleźć się w Poznaniu. Z Poznania wylecimy natomiast o godzinie 9.05. Dwie godziny później będziemy w Bolonii. Bilety na loty na trasie Poznań - Bolonia będą dostępne na stronie Ryanair od środy.

Bolonia położona jest w północnych Włoszech. To właśnie tutaj znajduje się najstarszy na świecie uniwersytet, założony w 1088 roku. Ze względu na kaloryczną kuchnię nazywana jest "tłustą" (La Grassa). Podróż do Bolonii może być dobrym pomysłem dla amatorów motoryzacji - tutaj produkowane są motory Ducati. W sąsiedztwie Bolonii powstają też samochody marki Lamborghini i Maserati.

Obecnie tanie linie lotnicze Ryanair obsługują 10 połączeń z Poznania. Z Ławicy możemy polecieć do Barcelony El Prat, Bristolu, Dublina, Edynburga, Liverpoolu, Londynu, Madrytu, Mediolanu, Oslo i Rzymu. Od 26 marca dołączy do nich kolejny port lotniczy - Palma de Mallorca.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest dziś kolejne ostrzeżenie IMGW!
27℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
6.70 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro