Reklama
Reklama

Sparing Warty z Kolejarzem odwołany

Zaplanowany na sobotę sparing Warty Poznań z Kolejarzem Stróże został odwołany z powodu złego stanu boiska. Piłkarze wezmą udział w dodatkowym treningu.

- Od wczoraj starano się doprowadzić boisko do stanu pozwalającego na rozegranie sparingu. Jednak ostatecznie oblodzona i zaśnieżona murawa nie nadawała się do gry. Aby nie ryzykować kontuzji w drużynie, mecz kontrolny odwołano. Spotkanie odbędzie się najprawdopodobniej o godzinie 14.00 w poniedziałek, 23 stycznia - informuje rzecznik prasowy Warty Poznań, Hubert Niedzielski.

Przygotowania podopiecznych Jarosława Araszkiewicza obserwuje prezes klubu Izabella Łukomska-Pyżalska. - Jeśli poziom naszej gry będzie tak wysoki jak poziom śniegu w Zakopanem, to runda wiosenna będzie należała do nas - pisała wczoraj podczas intensywnych opadów śniegu na stronach Twittera prezes klubu Łukomska-Pyżalska.

Przypomnijmy, że obóz przygotowawczy w Zakopanem potrwa dziesięć dni. Ponadto Zieloni udadzą się także na drugi, krótszy obóz - do Grodziska Wielkopolskiego. Będą tam przebywać od 20 do 26 lutego. W okresie przygotowawczym Zieloni rozegrają w sumie trzynaście sparingów. Pierwszy mecz o ligowe punkty piłkarze Warty Poznań rozegrają 17 marca 2012 roku z KS Polkowice.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
3℃
Poziom opadów:
9.9 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
11.84 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro