Reklama
Reklama

Łukomska-Pyżalska w The Irish Sun

Irlandzki tabloid "The Irish Sun" w ramach publikacji materiałów o EURO 2012 i przyszłych występach reprezentacji Irlandii zamieścił artykuł o Warcie Poznań i prezes Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej.

Należący do Ruperta Murdocha dziennik "The Irish Sun", który jest irlandzkim wydaniem słynnego "The Sun" poświęcił Warcie Poznań i prezes Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej prawie całą stronę. Mark May zapowiada w artykule, że do stolicy Wielkopolski przyjedzie 20 tys. kibiców z Irlandii, a Zielony klub z Dolnej Wildy i jej fani będą wspierać ich kadrę. Izabella Łukomska-Pyżalska zapewnia w artykule, że fani z Irlandii będą się dobrze bawić w naszym mieście.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Przypomnijmy, że Irlandia występuje w grupie C. Podczas EURO 2012 zmierzy się na Stadionie Miejskim przy ul. Bułgarskiej z Chorwacja (10 czerwca, godz. 20.45) i Włochami 18 czerwca, godz. 20.45).

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
81.51 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro