Reklama

Mieszka I: radiowóz zderzył się z osobówką

W nocy ze środy na czwartek na ulicy Mieszka I doszło do zderzenia nieoznakowanego radiowozu i samochodu osobowego. Choć pojazdy zostały poważnie uszkodzone - nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło około godziny 23.00. - Była to kolizja, w której udział brał radiowóz - mówi dyżurny poznańskiej drogówki. - Na miejscu pojawili się policjanci oraz strażacy. Nikomu nic się nie stało. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem - kończy.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to harmonia natury i komfortu. Odzyskaj energię i spokój nad morzem. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA


Na ulicy występowały tymczasowe utrudnienia w ruchu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

33℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.60 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro