Reklama
Reklama

Ławica: jeszcze częściej do Kopenhagi

Od marca pasażerowie korzystający z poznańskiego lotniska Ławica będą mogli dolecieć do Kopenhagi jeszcze częściej niż obecnie. Port Kastrup, do którego polecimy, to największy port przesiadkowy w Skandynawii.

Lotnisko Kastrup w Kopenhadze to największy skandynawski port przesiadkowy. Można stąd odlecieć m.in. do Pekinu, Tokio, Bangkoku, czy Szanghaju (od marca), Chicago i Waszyngtonu. Loty ze Stolicy Wielkopolski do Danii cieszą się dużym zainteresowaniem dlatego SAS wprowadza nowe połączenia.

W październiku do tych już istniejących (wylot z Poznania o 12:55), odbywających się 5 razy w tygodniu, doszły kolejne (wylot z Poznania o 6:05), odbywające się sześć razy w tygodniu (poza niedzielami). Do Poznania można powrócić jeszcze tego samego dnia - późnym wieczorem.

SAS na tym jednak nie poprzestaje. Już od 26 marca na trasie Poznań - Kopenhaga pojawi się kolejne połączenie. Z Kopenhagi wylecimy o 16.40, a do Poznania dolecimy o 17.45. Z Poznania wylecimy o 18.20. 65 minut później będziemy w Kopenhadze. Loty w tych godzinach będą się odbywać w dni powszednie.

Na trasie kursować będą samoloty CRJ200 dysponujące 50 miejscami. Za bilet w jedną stronę zapłacimy już od około 277 złotych. Przelot w dwie strony to już koszt od około 540 złotych.

Poza połączeniami Poznań-Kopenhaga, SAS lata do stolicy Danii z Gdańska, Warszawy i Wrocławia. Pod koniec października uruchomiona została też nowa trasa pomiędzy Gdańskiem a Sztokholmem.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
2℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
3.73 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro