Reklama

Bezpłatna reklama przy kapliczce?

Przy pamiątkowej kapliczce znajdującej się przy ulicy Dolna Wilda pojawiły się nietypowe "dekoracje". - To darmowa reklama? - dopytuje jeden z naszych czytelników.

"Pamiątkowa kapliczka Fundacji Stowarzyszenia Porządku Publicznego Poznań - Wilda" - tabliczkę z taką informacją można znaleźć na kapliczce Serca Jezusowego znajdującej się w murze Szpitala Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego przy ulicy Dolna Wilda.

Kapliczka w ostatnim czasie nie tylko zyskała nowe barwy (wymalowano ją na niebiesko-żółto), ale też nowe "dekoracje". I właśnie dekoracje wzbudziły zainteresowanie jednego z naszych czytelników.

- Zastanawiam się, czy Archidiecezja Poznańska otrzymuje wynagrodzenie w zamian za reklamowanie marki Apple za pośrednictwem kapliczki znajdującej się w Poznaniu przy ul. Dolna Wilda (na wysokości SPOT-u)? Czy każdy może zamówić reklamę w Archidiecezji Poznańskiej - dopytuje Maciej.

Nie udało nam się dotrzeć do osoby, która zajmowała się odświeżaniem kapliczki. - Zajmuje się nią pewnie jedna z wildeckich parafii - zdradza ks. Maciej Szczepaniak, rzecznik Archidiecezji Poznańskiej. Niestety nie udało nam się skontaktować ze wskazanym biurem parafialnym. Podejrzewamy jednak, że charakterystyczne jabłuszko pojawiło się przy kapliczce zupełnie nieświadomie...

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

14℃
7℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
40.73 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro