Reklama
Reklama

Bezpłatna reklama przy kapliczce?

Przy pamiątkowej kapliczce znajdującej się przy ulicy Dolna Wilda pojawiły się nietypowe "dekoracje". - To darmowa reklama? - dopytuje jeden z naszych czytelników.

"Pamiątkowa kapliczka Fundacji Stowarzyszenia Porządku Publicznego Poznań - Wilda" - tabliczkę z taką informacją można znaleźć na kapliczce Serca Jezusowego znajdującej się w murze Szpitala Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego przy ulicy Dolna Wilda.

Kapliczka w ostatnim czasie nie tylko zyskała nowe barwy (wymalowano ją na niebiesko-żółto), ale też nowe "dekoracje". I właśnie dekoracje wzbudziły zainteresowanie jednego z naszych czytelników.

- Zastanawiam się, czy Archidiecezja Poznańska otrzymuje wynagrodzenie w zamian za reklamowanie marki Apple za pośrednictwem kapliczki znajdującej się w Poznaniu przy ul. Dolna Wilda (na wysokości SPOT-u)? Czy każdy może zamówić reklamę w Archidiecezji Poznańskiej - dopytuje Maciej.

Nie udało nam się dotrzeć do osoby, która zajmowała się odświeżaniem kapliczki. - Zajmuje się nią pewnie jedna z wildeckich parafii - zdradza ks. Maciej Szczepaniak, rzecznik Archidiecezji Poznańskiej. Niestety nie udało nam się skontaktować ze wskazanym biurem parafialnym. Podejrzewamy jednak, że charakterystyczne jabłuszko pojawiło się przy kapliczce zupełnie nieświadomie...

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

32℃
21℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
13.03 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro