Reklama
Reklama

Poznań: bezpłatne badania słuchu

fot. Paweł Sztando

W weekend 5 - 6 listopada poznaniacy będą mieli możliwość bezpłatnego zbadania słuchu. Będzie to można uczynić w specjalnym Słuchobusie.

Słuchobus wraz z ekipą, czyli protetykami słuchu oraz laryngologiem pojawi się na osiedlach Wichrowe Wzgórze i Zwycięstwa. Jak informują organizatorzy mieszkańcy Poznania wypadli najgorzej w Narodowym Teście Słuchu. Każdy, kto zdecyduje się przyjść przejdzie przez tzw. test ecola oraz - jeśli pokaże on, że pacjent niedosłyszy - specjalistyczny test audiometrii tonalnej przeprowadzony na audiometrze. Specjaliści udzielą także bezcennych poraddotyczących poprawy słuchu.

W sobotę Słuchobus pojawi się na osiedlu Wichrowe Wzgórze 111, przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 9, (XX Liceum Ogólnokształcące), w godzinach 0d 9:00 do 15:00. Natomiast w niedzielę Słuchobus pojawi się na osiedlu Zwycięstwa 101, przy Zespole Szkół nr 7, w godzinach od 8:00 do 14:00.

Z bezpłatnych badań może skorzystać każdy bez względu na wiek. Organizatorami badań są: Rada Osiedla Winogrady, SIEMENS Audiology, Audio Service i Gabinet Protetyki Słuchu aAparaty Słuchowe.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW
21℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
4.79 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro