Reklama
Reklama

Kino Malta wraca jako Charlie Monroe Kino Malta

Już w najbliższą sobotę, 15 października, odbędzie się otwarcie Charlie Monroe Kino Malta. Studyjne kino zmieniło lokalizację i teraz będzie przyjmować kinomaniaków na Rybakach.

W najbliższy weekend na poznaniaków czeka wiele atrakcji - 12 Poznań Maraton, otwarcie Term Maltańskich i... uruchomienie nowego Kina Malta. - Uroczyste otwarcie zaplanowane jest na sobotę, ale pierwszych kinomaniaków będziemy przyjmować w niedzielę od rana - mówi Robert Dorna, szef Charlie Monroe Kino Malta.

Odświeżone kino studyjne znajduje się przy ulicy Rybaki 6a. Podobnie jak przy ulicy Filipińskiej, będzie dysponować 2 salami - Charlie i Marilyn. - Odtworzymy też wygląd kasy i holu z Filipińskiej - zapewnia Dorna.

W pierwszym tygodniu działalności na ekranie będzie tu można zobaczyć m.in. "Ludzi Boga", "Melancholię", "Nic do oclenia" oraz "Ki". - Bilety będą tańsze niż w innych kinach. Proszę się na razie nie sugerować cenami umieszczonymi na naszej stronie internetowej (www.charliemonroe.pl), bo ta jest ciągle w budowie - podkreśla.

Przypomnijmy, że Kino Malta do maja 2010 roku mieściło się w budynku należącym do Archidiecezji Poznańskiej. Po przymusowej wyprowadzce kino miało się przenieść do Domu Tramwajarza, gdzie jeszcze niedawno mieściło się Kino Amarant. Jak się jednak okazało - planu w ponad rok nie udało się zrealizować.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

3℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
33.34 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro