Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -4
Reklama
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1029 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1021 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Kino Malta wraca jako Charlie Monroe Kino Malta

KaT
wtorek, 11.10.2011 r.
godz. 12.22

Już w najbliższą sobotę, 15 października, odbędzie się otwarcie Charlie Monroe Kino Malta. Studyjne kino zmieniło lokalizację i teraz będzie przyjmować kinomaniaków na Rybakach.

W najbliższy weekend na poznaniaków czeka wiele atrakcji - 12 Poznań Maraton, otwarcie Term Maltańskich i... uruchomienie nowego Kina Malta. - Uroczyste otwarcie zaplanowane jest na sobotę, ale pierwszych kinomaniaków będziemy przyjmować w niedzielę od rana - mówi Robert Dorna, szef Charlie Monroe Kino Malta.

Odświeżone kino studyjne znajduje się przy ulicy Rybaki 6a. Podobnie jak przy ulicy Filipińskiej, będzie dysponować 2 salami - Charlie i Marilyn. - Odtworzymy też wygląd kasy i holu z Filipińskiej - zapewnia Dorna.

W pierwszym tygodniu działalności na ekranie będzie tu można zobaczyć m.in. „Ludzi Boga”, „Melancholię”, „Nic do oclenia” oraz „Ki”. - Bilety będą tańsze niż w innych kinach. Proszę się na razie nie sugerować cenami umieszczonymi na naszej stronie internetowej (www.charliemonroe.pl), bo ta jest ciągle w budowie - podkreśla.

Przypomnijmy, że Kino Malta do maja 2010 roku mieściło się w budynku należącym do Archidiecezji Poznańskiej. Po przymusowej wyprowadzce kino miało się przenieść do Domu Tramwajarza, gdzie jeszcze niedawno mieściło się Kino Amarant. Jak się jednak okazało - planu w ponad rok nie udało się zrealizować.

Reklama