Reklama

Termy Maltańskie: znamy oficjalne ceny biletów!

fot. materiały prasowe

Nieco więcej, niż początkowo zakładano, zapłacimy za korzystanie z Term Maltańskich. Wielkie otwarcie obiektu już 16 października.

Dokładnie za dwa tygodnie pierwsi poznaniacy będą mogli wykąpać się w najnowocześniejszym aquaparku w Polsce - Termach Maltańskich. Ci, którzy uważnie przyglądają się budowie z niepokojem przyznają, że dojazd do obiektu w pierwsze dni funkcjonowania może być utrudniony.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA


- Zarząd Dróg Miejskich faktycznie wykonuje jeszcze prace na ulicy Krańcowej, czy Wileńskiej i mają się one zakończyć 28 października. Główna droga dojazdowa do Term, wzdłuż ulicy Warszawskiej, jest już jednak ukończona - zapewnia Magdalena Wesołowska, prezes Term Maltańskich. - Prowadzi ona do parkingu na 485 miejsc i zapewniam, że nie będzie problemu z dojazdem - dodaje. Dodatkowo powstał też parking dla autobusów.

Znany jest już adres Term Maltańskich. Obiekt znajduje się przy ulicy Termalnej 1 (ulica od skrzyżowania ze Św. Michałem wzdłuż Warszawskiej aż do Term). Właśnie taką nazwę dla nowej ulicy ustalili radni podczas jednej z sierpniowych sesji.

Oficjalne otwarcie zaplanowano na 16 października na godzinę 18.00. Pierwsi poznaniacy do basenów wejdą dzień później - w poniedziałek.

Znamy już oficjalne ceny biletów wstępu do Term! Za korzystanie z części sportowej zapłacimy od poniedziałku do piątku 13 złotych, a w weekend 14 złotych (za godzinę). Część rekreacyjna to już większy wydatek. Za godzinę pływania od 9.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku zapłacimy 17 złotych. Po 17.00 cena wzrośnie do 19 złotych, a w sobotę i niedzielę do 20 złotych. Dwie godziny w dni powszednie (9.00 - 16.00) to koszt 30 złotych. Za trzy godziny zapłacimy już 34 złote w tych samych godzinach (9.00 - 16.00). Cały dzień w Termach (dni powszednie) to koszt 60 złotych. Godzina w saunie w dni powszednie - 27 złotych.

Prezes Term podkreśla, że na upust cenowy mogą liczyć rodziny wielodzietne. - Za każde dziecko będzie się płacić o kilka złotych mniej niż normalnie - zapewnia.

Czy przy tych cenach warto wybrać się do Term?

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
1.87 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro