Reklama

Strażacy sprawdzą Termy Maltańskie

W kompleksie basenów Termy Maltańskie trwają aktualnie prace wykończeniowe, a w poniedziałek obiekt zaczną sprawdzać strażacy. Otwarcie już za 40 dni.

Funkcjonariusze Wydziału Kontrolno - Rozpoznawczego Komendy Miejskiej PSP w Poznaniu otrzymali od inwestora zawiadomienie o ukończeniu budowy zlokalizowanego na północnym brzegu jeziora Maltańskiego kompleksu sportowo- rekreacyjnego ,,Termy Maltańskie". W odpowiedzi na pismo inwestora strażacy w poniedziałek rozpoczną czynności kontrolno - rozpoznawcze obiektu.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA


Przypomnijmy, że "Termy Maltańskie" to jedna z najdłużej oczekiwanych inwestycji sportowo-rekreacyjnych w Poznaniu. W sumie pochłonęła ponad 300 mln zł, a w skład obiektu wchodzą m.in. pełnowymiarowy basen sportowy (zgodny z międzynarodowymi normami), szereg basenów rekreacyjnych powiązanych z obszarami wypoczynku i zabaw, a także centrum fitness oraz zewnętrzne baseny solankowe wykorzystujące naturalne źródła termalne.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
1.77 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro