Reklama
Reklama

Zawodnicy czekają na powrót fantastycznej atmosfery na Bułgarską

Już w piątek Lech Poznań zmierzy się z Wisłą Kraków w hicie 6. kolejki ekstraklasy. Piłkarze liczą, że "powróci fantastyczna atmosfera", która zawsze podrywała ich do lepszej gry.

- W związku ze zbliżającym się meczem Lech Poznań - Wisła Kraków, drużyna KKS Lech Poznań oświadcza, iż w pełni rozumie zaistniałą sytuację, z którą środowisko kibicowskie styka się ostatnio na trybunach. Kibice drużyny to dla nas piłkarzy "dwunasty zawodnik". Mamy nadzieję, że sytuacja szybko się unormuje, będziecie mogli dopingować nas jak do tej pory i powróci fantastyczna atmosfera na Bułgarskiej, która zawsze porywała nas do lepszej gry - można przeczytać w oświadczeniu wydanym przez drużynę Lecha Poznań.

Sami kibice, również zastanawiają się jak będzie wyglądać doping podczas piątkowego spotkania, którego wynik będzie miał duże znaczenie dla układu ligowej tabeli. Grupy kibicowskie, które w sierpniu rozpoczęły bojkot meczów Lecha Poznań nadal będą go kontynuować. Związany jest on z postawą Rządu w sprawie kibiców i polityką biletową klubu. Grupy kibicowskie nie zakazują innym kibicom dopingowania piłkarzy i przyjścia w klubowych barwach (protestujący kibice będą mieć czarne koszulki - red.).

Wiadomo już, że kibice zasiadający na II trybunie rozpoczną swój doping dopiero w końcówce meczu i ma to być demonstracja siły ich dopingu. Natomiast na IV trybunie będzie prowadzony doping przez kibiców, którzy uzyskali zgodę klubu na prowadzenie zorganizowanego dopingu.

Czy będziesz dopingować Lecha Poznań podczas meczu z Wisłą Kraków?

  • 0%
  • 0%
  • 0%
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW
21℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
7.42 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro